Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Prawdy i mity na temat macierzyństwa [Słowem – kobieta. Bez tabu]

Witryna Kulturalna

Prawdy i mity na temat macierzyństwa [Słowem – kobieta. Bez tabu]

23 stycznia 2020 (czwartek) o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z cyklu „Słowem – kobieta. Bez tabu”. Gościnią wydarzenia będzie Aleksandra Sileńska. Prowadzenie: Monika Lesner. Wstęp wolny. 

Aleksandra Sileńska
Psycholożka, socjolożka, certyfikowana terapeutka ofiar przemocy w rodzinie, psychoterapeutka systemowa w trakcie certyfikacji, asystentka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Na co dzień zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapią dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną i terapię par. Współpracując z różnymi organizacjami pozarządowymi na terenie województwa zachodniopomorskiego, wspiera osoby znajdujące się w sytuacjach kryzysowych i doświadczające trudności życiowych. W pracy naukowej koncentruje się przede wszystkim na tematach z zakresu psychologii rodziny oraz psychologii pracy i organizacji. Prywatnie żona, mama dwóch córek i autorka bloga dla rodziców "Mama Terapeutka".  

Monika Lesner jest dziennikarką, koordynatorką i pomysłodawczynią wielu projektów, organizatorką Transgranicznego Festiwalu Kobiet, prezeską Fundacji Pełnia Wyrazu.

„Słowem-kobieta. Bez tabu” to cykl spotkań, podczas których podejmowane będą zagadnienia związane z kulturą, psychologią, kwestiami społecznymi. Zaproszone zostaną ekspertki, artystki, pasjonatki danego tematu, aby merytorycznie przedstawić swój punkt widzenia, zainspirować publiczność do wzięcia udziału w dyskusji, czy samodzielnych rozważań. Kameralne, pełne życzliwości i otwartości na drugiego człowieka spotkania to doskonała okazja, aby zmierzyć się z tematami trudnymi, wspólnie poszukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, rozwiać wątpliwości i pogłębić wiedzę. Partnerem projektu jest Fundacja Pełnia Wyrazu.
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie