Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Warsztaty pisarskie z Marcelem Woźniakiem [koniec rejestracji]

Witryna Kulturalna

Warsztaty pisarskie z Marcelem Woźniakiem [koniec rejestracji]

Zapraszamy 27 listopada 2018 r. (wtorek) o godz. 17.00 do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na warsztaty pisarskie, które poprowadzi Marcel Woźniak. Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja: promocja@mbp.szczecin.pl.
Czas trwania ok. 3 godzin.

Rejestracja zakończona. Brak wolnych miejsc.

Informacja dla uczestników:

"Witaj. Zapraszam Cię na spotkanie z pisarską kuchnią. Dowiesz się, w jaki sposób pobudzić wyobraźnię do pisania i jakie narzędzia Ci w tym pomogą. Parafrazując Orwella, słowo i słowo to zdanie. Z tego wynika reszta. Nie ma magicznych trików i cudownych recept na zostanie pisarzem czy pisarką - sam się o tym przekonałem, zanim sięgnąłem po pióro. Są natomiast sposoby nauki i metody, które mogą pomóc Ci odkryć swój potencjał. To, co mogę zrobić, to sprawić, by to spotkanie było dla Ciebie pozytywnym impulsem i dowodem na to, że Ty także możesz pisać. Do zobaczenia!"

Marcel Woźniak - pisarz, scenarzysta, rocznik 1984. Twórca kryminałów o detektywie Brodzkim: "Powtórka" (2017), "Mgnienie" (2017) i "Otchłań" (2018). Doktorant literaturoznawstwa na UMK w Toruniu, gdzie wykłada Kreatywne Pisanie. Za debiut "Biografia Leopolda Tyrmanda. Moja śmierć będzie taka jak moje życie" (2016) otrzymał nagrodę Książki Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”. Urodził się w roku 1984 w Kwidzynie, mieście znanym z tysiąca rond i wiklinowych myszy. Mieszka w Toruniu - mieście detektywa Brodzkiego. Absolwent Adaptacji Scenariuszowej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Fan kieszonkowych kryminałów i filmów Jeana Pierre’a Melville’a oraz "Powrotu do przyszłości".

 

 

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie