Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Jak kształtuje się osobowość?

Witryna Kulturalna

Jak kształtuje się osobowość?

Zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) 23 maja 2018 (środa), o godz. 18.00, na kolejne „Spotkanie z umysłem”. Gospodarzem tego majowego spotkania będzie psychoterapeutka, mgr Alicja Maria Jankowska, która podejmie się prezentacji procesu kształtowania ludzkiej osobowości.

Mgr Alicja Maria Jankowska jest szczecinianką, od 1996 r., nieustannie pracuję wieloma osobami, które w swoim  życiu spotykają się  z różnymi problemami. Wskazując im drogę, podpowiada jak żyć inaczej. Z wykształcenia – pedagog i psycholog, a także terapeuta uzależnień, rebirther, somatoteraupeuta. Doświadczenia zdobywała podczas pracy w szpitalu psychiatrycznym, na oddziale uzależnień, pracowała w poradni pedagogicznej, w zakładzie poprawczym i w więziennictwie.

Obecnie pracuje z indywidualnymi klientami – dziećmi, dorosłymi, rodzinami, biznesmenami, aktorami. Pomaga małżeństwom, zajmując się ich terapią; uczy relaksu, medytacji, afirmacji. Prowadzi również zajęcia jogi, jest coachem  dla wielu ludzi biznesu. Jest osobą wielu talentów - organizuję kursy nauki reiki, a także letnie warsztaty, podczas których uczy chodzenia po ogniu. W terapii stosuje również hipnozę.
Znana jest ze swego empatycznego podejścia do człowieka i problemu, bez wątpienia będzie miała o czym mówić. podczas spotkania z naszymi czytelnikami.

Zapraszamy na spotkanie z prawdziwą znawczynią ludzkich emocji, na „Spotkanie z umysłem”. Wstęp wolny. 

Spotkanie zorganizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju i Edukacji „Lider” w ramach cyklu "Spotkania z umysłem".

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie