Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Spotkanie z „Marą” Joanny Baran

Witryna Kulturalna

Spotkanie z „Marą” Joanny Baran

25 kwietnia 2018 (środa) o godz. 18.00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na spotkanie z Joanną Moniką Baran, autorką powieści „Mara”.

Joanna Baran jest szczecinianką, jak mówi: od zawsze i raczej na zawsze. Jest również miłośniczką wszelkiej maści zwierząt oraz gatunków literackich science fiction, horrorów i fantastyki. Pisze od wczesnych lat szkoły podstawowej. „Mara” to jedna z wielu części opowieści o Michelle Simmons. Autorka porywa czytelnika w podróż między planetami, na spotkanie z klonami i postaciami humonaidalnymi, proponuje wartką akcję i towarzystwo wojowniczej głównej bohaterki, żyjącej w świecie pełnym elektronicznych bytów, liczących po trzysta lat postaci humanoidalnych, wormiaków oraz dronów bojowych. Powieść jest gratką dla wielbicieli gatunku, lubujących się w zaawansowanych popisach wyobraźni.

O książce:

Spokój jest tylko złudzeniem, bez względu na to, jak długo trwa… Żyjąc tak długo, Michelle nauczyła się jednego: kiedy los daje ci kilka chwil szczęścia, złap je mocno i nie puszczaj, bo prędko mogą się nie powtórzyć. Tak też zrobiła, kiedy w jej życiu ponownie pojawił się brutalnie zabity przed laty brat, a na horyzoncie zajaśniała szansa na długo wyczekiwaną miłość ukochanego. Jednak radość Michelle z odzyskania Caanana zostaje zakłócona przez serię niepokojących zdarzeń, które bezsprzecznie wskazują na pojawienie się kolejnego wroga pragnącego jej śmierci. Zdeterminowana zatrzymać swe szczęście jak najdłużej, podejmuje nierówną walkę z nieznanym przeciwnikiem, stawiając wszystko na jedną kartę.

 

 

 

 

 

 

 

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie