Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » TechKlub Szczecin: Social Selling + LinkedIn

Witryna Kulturalna

TechKlub Szczecin: Social Selling + LinkedIn

9 marca 2018 (piątek) o godz. 17.00 zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na kolejne spotkanie szczecińskiego TechKlubu.

Agenda spotkania:
16.40 - rejestracja, networking
17.00 - Grzegorz Miecznikowski
17.50 - przerwa kawowa
18.10 - Monika Czaplicka
19.00 - dyskusja, pytania, zakończenie

Obowiązuje BEZPŁATNA REJESTRACJA.

Grzegorz Miecznikowski - CEO S Words Agency , były dziennikarz, a obecnie szkoleniowiec, bloger, specjalista od komunikacji, optymalizacji sprzedaży i rozwoju biznesu oraz rzecznik prasowy Parady Równości. Więcej o naszym gościu na jego stronie internetowej.

Monika Czaplicka - w branży online i social media od 2006 roku. Z wykształcenia socjolożka, pra­cuje w swojej agencji Wobuzz. Pro­wa­dzi fan­page Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy oraz bloga Czaplicka.eu. Podczas spotkania odpowie nam na bardzo ważne pytanie: Czy NGO potrzebują LinkedIna?

 

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. 

W 16. miastach w Polsce odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. 

Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje non profit wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie organizacje funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z nowymi technologiami inspirują innych do efektywniejszego działania. Ich przedsięwzięcia to m.in. coroczna konferencja Sektor 3.0, TechKluby i tzw. Mobilni doradcy. 

Wstęp wolny!

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie