Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Wiek nie gra roli! Bądź aktywny

Witryna Kulturalna

Wiek nie gra roli! Bądź aktywny

Każdy moment jest dobry, aby realizować swoje pasje! Nie ważne czy jesteś osobą młodą, czy seniorem. Wystarczy poznać lokalne organizacje pozarządowe i wspólnie wcielać pomysły w życie.

Sektor 3 Szczecin zaprasza szczecińskich seniorów oraz osoby do 30 roku życia na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 7 grudnia 2017, o godz. 17.00 w ProMediach, przy al. Wojska Polskiego 2.
Porozmowiamy z przedstawicielami lokalnych organizacji pozarządowych, w których działają zarówno seniorzy, jak i osoby młode. 

„Chcielibyśmy pobudzić chęci do rozwijania się w zakresach aktywności społecznej czy obywatelskiej” – mówi Jan Karpierz z Sektor 3 Szczecin. – „Podczas spotkań poruszane będą m.in. następujące tematy: czym są organizacje pozarządowe, w jaki sposób wpływają na najbliższej otoczenie, jakie są lokalnie działające organizacje i gdzie ich szukać”.

Organizator: Sektor 3 Szczecin.
Spotkanie jest częścią wydarzenia Przystanek Wolontariat, które odbywa się w dniach 4-8 grudnia 2017 r.


Przystanek Wolontariat
Przystanek Wolontariat to święto aktywnych ludzi, grup i organizacji pozarządowych Pomorza Zachodniego, które odbywa się w okolicach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Święto daje możliwość pokazania siły aktywnych obywateli w naszym województwie.

Więcej informacji:
www.przystanekwolontariat.eu
www.facebook.com/przystanekwolontariat


Sektor 3 Szczecin
Misją Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 jest wspieranie procesu budowy społeczeństwa obywatelskiego poprzez rozwój potencjału już istniejących i wzmacnianie procesu powstawania nowych organizacji pozarządowych oraz inicjatyw społecznych.

Więcej informacji:
www.sektor3.szczecin.pl
www.facebook.com/sektor3szczecin
#Sektor3Szczecin
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie