Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Instrukcja obsługi matki. Spotkanie z Małgorzatą Gwiazdą-Elmerych

Witryna Kulturalna

Instrukcja obsługi matki. Spotkanie z Małgorzatą Gwiazdą-Elmerych

20 lipca 2017 o godz. 18.00 zapraszamy do ProMediów na spotkanie z Małgorzatą Gwiazdą-Elmerych. Punktem wyjściowym spotkania będzie rozmowa na temat książki „Instrukcja obsługi matki”, a celem późniejsza dyskusja o matkowaniu, ojcowaniu i relacjach matka-dziecko, rodzice-dziecko. Chcielibyśmy, aby uczestnicy spotkania włączyli się w tę rozmowę. Jak mówi autorka: „Mam prawo być niedoskonałym i to jest jedna tych najlepszych rzeczy, którą mogę dać dziecku”.
Matka to wyjątkowe „urządzenie”, zwane czule mamą, mamusią lub mamunią. To połączenie niezwykłej łatwości obsługi i doskonałej skuteczności. Po przeczytaniu książki Gwiazdy-Elemerych „obsługa” matki nie będzie problemem.


Małgorzata Gwiazda-Elmerych – dziennikarka, pisarka, coach. Związana z telewizją, radiem i prasą (TVP Szczecin, TVN, TVN 24, „Dziennik”, „Focus historia”), autorka reportaży o tematyce społecznej. Laureatka Nagrody Prix Circom Reginal 2001 za najlepszy program informacyjny „Nareszcie sobota”; Publicysta Roku 2001. Wydała powieści: „...nie-całkiem dobra kobieta” (2010), „Toto” (2014).

 

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie