Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Bibliotekarze polecają » Marta Badowska » Recenzja

O bibliotekarzu

Marta Badowska : Jestem miłośniczką gór, kawy oraz dobrej powieści. Książka towarzyszy mi od zawsze. Nie wyobrażam sobie życia bez czytania. Szczególnie poleciłabym: J. Picoult – za przedstawianie tematów trudnych w sposób niezwykły; J. Musso – za niestandardowość i fabułę, od której trudno się oderwać oraz M. Musierowicz – za wytrwałość i niezwykle sympatyczną serię książek, pisanych od lat dla każdego z nas. Wszystkim czytelnikom życzę wspaniałych chwil spędzonych z książką.

Pisarz: Hannah Tunnicliffe

 • Tytuł:

  Kolor herbaty

  Recenzja:

  Główna bohaterka tej niezwykłej książki, Grace, staje przed koniecznością zmiany miejsca zamieszkania. Trafia wraz z mężem do Chin, na piękną wyspę Makau. Zagubiona w całkiem obcym środowisku, aby nie myśleć o problemach, które ją nurtują, postanawia otworzyć kawiarnię. Wypieka tam znane na całym świecie makaroniki – przepyszne, kolorowe ciasteczka z różnorodnym nadzieniem. Jak łatwo się można domyślić, szybko pojawiają się znajomi i przyjaciele, którzy dzielą się wzajemnymi radościami i smutkami przy filiżance wyśmienitej herbaty.
  Jest to powieść, którą czyta się jednym tchem. O sile przyjaźni, jak również o tym, że życie często potrafi nas zaskoczyć w najbardziej niespodziewanym momencie. Przeczytajcie koniecznie, z kubkiem pysznej herbaty w ręce, oczywiście. 

  Dokument dostępny jest w filiach bibliotecznych: kliknij
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie